Dipoliz

Dipoliz

Bölgesel incelme, yaz ayları yaklaşırken kadınların ve erkeklerin çok önem verdiği bir konu. Özellikle düğün hazırlığı yapan veya çalışan hanımların en büyük problemi kısa zamanda bölgesel yağlarından kurtulmak oluyor. Peki yoğun spor ya da diyet yapmadan fazla yağlardan kurtulmak mümkün olabilir mi?

Gün geçtikçe teknolojinin gelişmesiyle birlikte geliştirilen zayıflama yöntemleri kişinin fazla yağlarından kurtularak vücudunun daha ideal ve sağlıklı bir kiloda olmasına yardımcı olmaya devam ediyor. Son teknoloji cihazımız Dipoliz, bu konuda rakipsiz sonuçlar veriyor; 1 seansta 1 beden incelme söz konusu olabiliyor. Beslenmenize dikkat edip bol su tüketirseniz bu incelme 2 bedene kadar olabiliyor.

DİPOLİZ NEDİR?

Bölgesel incelme uygulamalarımızdan en çok tercih edilen Dipoliz, en kısa tanımıyla ameliyatsız bir bölgesel incelme uygulamasıdır ve ilk seanstan itibaren gözle görülür bir incelme sağlar (İlk seansta 3 – 18 cm kadar). Bölgesel yağların parçalanmasına son derece etki ederek bölgenin yağ hücrelerinden kurtulmasını kolaylaştırır. Radyofrekans ve kızılötesi ses dalgalarıyla kilo fazlası olan bölgendeki yağ hücrelerini parçalayıp dolaşım sistemiyle vücuttan atılmasını sağlar. Bu nedenle uygulama sonrasında bol su tüketmek gerekir.

Dipoliz uygulaması vücudun tamamında bir incelme için değil; göbek, bel çevresi, bacak, kalça, kol, sırt bölgesi, basenler ve hatta çene altındaki gıdı bölgesi gibi özellikle yağ fazlalıklarında başvurulan bir metod. Acısız ve ağrısızdır. Tek seansı 40 dakika sürer ve 5 günde bir uygulanabilir.

Cihazımızda iki başlık kullanılmaktadır. Büyük olan başlık kol, bacak, basen, göbek, sırt, bölgelerindeki yağları parçalarken, ikinci olan küçük başlıkla ise gıdı bölgesine uygulama yapabiliyoruz.

DİPOLİZİ DESTEKLEYEN ŞEYLER NELERDİR?

Parçalanan yağ hücrelerinin idrar ve ter yoluyla rahatça vücuttan atılabilmesi için, uygulamadan sonra günde 2 litre (yaklaşık 10 bardak) kadar su tüketmeye, vücudun susuz bırakılmamasına özen gösterilmelidir. Eğer kilo fazlalığınız varsa ve bölgesel incelmenin yanında genel olarak kilo da vermek istiyorsanız, vücut yağ analiziniz ve metabolizma hızınıza göre bir diyet programı da uygulamamız iyi sonuç verecektir. Dipoliz ile birlikte G5 Masajı uygulaması da Dipoliz’den alınan sonucu arttırmaktadır.

Dipoliz yaptırmayı düşünüyorsanız, bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir kurum seçmenizi öneririz. Uygulamanın yapılacağı merkezi ve uygulamayı yapacak olan uzmanı mutlaka yerinde görüp bir öngörüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

Dipoliz uygulamasını size daha iyi anlatabilmek, cihazlarımızı ve bizi yakından tanıyabilmeniz için sizi Umay Beauty Center’a bekliyoruz. İkram edeceğimiz detoks içeceğinizi yudumlarken sizin için neler yapabileceğimizi konuşmaktan mutluluk duyarız.