Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik

Biliyorsunuz ki kilo vermemiz için yiyip içtiklerimize dikkat etmenin yanında, spor yapmamız veya düzenli olarak hareket etmemiz gerekiyor. Fakat günümüzdeki yoğun çalışma temposu, ailelerimize ve evimize ayırmamız gereken günlük hayatımız buna pek izin vermeyebiliyor. İşte tam da bu noktada, Pasif Jimnastik uygulaması hayatı kolaylaştırıyor. Yattığımız yerden, haftada birkaç kez yarım saatimizi ayırarak bölgesel zayıflama ve sıkışlaşma sağlayabiliyoruz.

PASİJ JİMNASTİK NEDİR?

Pasif Jimnastik kısaca, spor yapmaya fırsat bulamadığınızda kaslarınızı sizin yerinize, üstelik size hiç efor sarfettirmeden çalıştıran bir uygulama. Pasif Jimnastik gibi elektro terapi zayıflama cihazlarında genelde 16-24 adet arası vibrasyon pedi bulunur. Basen, baldır, kollar, sırt, göbek ve bel çevresi gibi vücudun problemli bölgeleri neresi ise, bu pedler o bölgelere yerleştirilir ve elektro dalgalarla düşük akım verilerek kasların kendi kendine hareket edip çalışması sağlanır. Çok sayıda elektron imkanı olduğu için vücudun birden fazla bölgesinde eş zamanlı zayıflama sağlanabilir. Pedler yerleştilip cihaz çalışmaya başladığı anda vibrasyon başlar, metabolizma çalışır, kan akışı hızlanır ve yağ yakımı başlar. İşlem sırasında herhangi bir ağrı, sızı veya acı hissedilmez.

KİMLER PASİF JİMNASTİK YAPABİLİR?

Yoğun iş hayatı ve gündelik yaşamda spor yapmaya vakit bulamayan ya da spor yapmayı sevmeyen insanlara tavsiye edebileceğimiz en rahat zayıflama ve sıkılaşma yöntemlerinden bir tanesidir. Bölgesel zayıflama ve sıkılaşma isteyen herkes yaptırabilir. Pasif jimnastiğin hiçbir zararı, yan etkisi veya ağrı hissi yoktur.

PASİF JİMNASTİK NE SIKLIKTA YAPILMASI GEREKİR?

Pasif Jimnastik uygulamasının her seansı yarım saat sürer ve tavsiyemiz haftada 3 seans olmakla birlikte, kişinin sosyal yaşantısı doğrultusunda gelebildiği müddetçe yapılmasını öneririz. Toplam seans adedi gidişata göre 10-20-30 seansa kadar olabilir. Pasif Jimnastikte kişi hiç efor sarfetmez, kaslar uyarılarak lokal olarak çalıştırılır ve 20 dakikalık bir seansla, kas hücrelerinde 2 saat spor yapmış etkisi yaratılır. Bu uygulama Soğuk Lipoliz ve G5 Masajı gibi diğer zayıflama yöntemleriyle birlikte desteklendiğinde sonuçlar daha da başarılı olur. 

Pasif Jimanstik yapmayı düşünüyorsanız, bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir kurum seçmenizi öneririz. Uygulamanın yapılacağı merkezi ve uygulamayı yapacak olan uzmanı mutlaka yerinde görüp bir öngörüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

Pasif Jimnastik uygulamasını size daha iyi anlatabilmek, cihazlarımızı ve bizi yakından tanıyabilmeniz için sizi Umay Beauty Center’a bekliyoruz. İkram edeceğimiz detoks içeceğinizi yudumlarken sizin için neler yapabileceğimizi konuşmaktan mutluluk duyarız.